עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

איך הכרתי את ארמין ואן ביורן?

10/06/2015 13:48
x
ארמין ואן ביורן
איך הכרתי את ארמין ואן ביורן
לפני 15 שנה בעודי מעריץ טייסטו כמו עשרות אלפים בישראל גיליתי שהוא ממש לא היחיד והז'אנר הזה שאני מתאהב בו בקצב שלא הכרתי טומן בחובו עוד כמה אגדות עתידיות, ארמין ואן ביורן למשל

הייתי בן 16 כשנתקלתי בפעם הראשונה בשם ההולנדי המוזר Armin Van Buuren. זה קרה בעודי מאזין לדיסק Magik 4 - A New Adventure של טייסטו אותו כבר הכרתי. שמות רבים העסיקו את מוחי באותה תקופה כנער שנמצא בשלבים הראשונים של אהבה שנצרבה וחיה בי עד היום, אבל את טייסטו, פרי קורסטן, פול אוקנפולד ופול ואן דייק ידעתי לסמן עוד לפני כן כיוצאי דופן, כמובילים של ז'אנר חדש שצובר תאוצה וגורם לי להכריז לכל עבר שזה הדבר הכי טוב ששמעתי בחיי. בידי החזקתי את עטיפת אלבום האוסף הקסום כדי לחפש את שם רצועה מספר 12 שבדיוק החלה להתנגן. אחד הלופים המלודיים שאני מוצא את עצמי מזמזם עד היום 15 שנה מאוחר יותר נקרא Communication ולידו היה כתוב השם "Armin" לא ואן ולא ביורן, פשוט "ארמין". למטה, באותיות הקטנות צויין: Written-by: Armin Van Buuren. 

הימים ימי 2000-2001, האינטרנט זוחל אבל לאחר חיפוש מקיף אני מעלה בחכתי פנינים כמו Blue Fear, Eternityו-Wonder Where You Are. הארמין הזה לא פראייר בכלל, אם טייסטו הוא המלך אז ארמין שמשתף איתו פעולה כבר בלא אחד ולא 2 טראקים הוא מעכשיו אליל שלי גם, הוא גם נשמע שונה מהשאר. יש בו משהו מיוחד. 
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה: